Hledáte personál?

INFO .

V době rostoucího nedostatku kvalifikovaných pracovníků čelí společnosti a organizace akutnímu problému, kdy nejsou schopny obsáhnout volná místa přiměřeně a rychle. Potřebují pracovníky pro dočasné projekty, částečný nebo trvalý úvazek.

CEA Personalmanagement GmbH řeší nedostatek pracovních sil rychle a spolehlivě. Rychle zaplňujeme volná místa na základě vašich informací a požadavků. Rádi přijedeme do vaší společnosti a budeme s Vámi spolupracovat na analýze a formulaci popisu práce, podle vašich představ a kvalifikačních požadavků na obsazení místa. Většina našich zaměstnanců jsou bývalí ukrajinští občané, kteří jsou již nyní občany EU, a proto mohou v Německu legálně pracovat bez dalšího pracovního povolení. Podle našich zkušeností a podle prohlášení německých společností jsou to lidé skromní, velmi pracovití, spolehliví a obratní.

Využijte tedy naší nabídky! Budeme velmi rádi, protože na základě důvěryhodné a dlouhodobé spolupráce vytváříme situaci „win-win“ zajímavou pro všechny zúčastněné.

Proč ČEA

Dodání kandidátů
do 3 pracovních dnů

Cenové vyhodný

Garantujeme kvalitu
našich kandidátů

Naši klienti .

Našimi klienty jsou české i mezinárodní výrobní, obchodní a cestovní společnosti. Je pro nás prvořadým cílem, abychom našim klientům poskytovali ty nejlepší služby. Díky výsledkům naší práce se tak seznam naších klientů neustálé rozrůstá.

recenze

Kontakty .

Kontaktujte nás

Telefon

+420 777 758 033

Tel/Fax: +420 222 103 129

Email

office@cea.cz

Adresa

Česko Evropská Agentura s.r.o.

Politických vězňů 1272/21

Working hours: Mon - Fri. 10:00 - 19:00